zavinování - zavírání kostí

Celodenní rituál pro jednu osobu:

zavinování - zavírání kostí

termín dle domluvy, 

místo dle domluvy 

(momentálně lze domluvit termín na období od června do srpna, několik míst za sníženou (50 a 75%) cenu, než která bude tento rok platná)  

Někdy to je zřejmé jako nenávratný řez.

 Přesto pořád cítíme právě i ,,to všechno", co tu bylo předtím.

Někdy dobře chápeme, že vrátit to nepůjde. (A stejně) někdy nechápeme, jak to jen půjde dál jinak. 

Sama potřebuju čas.

Čas pro to s tou změnou být - tzn. nepřekrýt jít mentálním vysvětlením, aktivitou (i v tom nejlepším slova smyslu odvádějící),neodklonit se tím, že ji přestanu prožívat, ať přináší jakékoliv pocity. 

Některé konce přinášejí řezavé pocity, přesto že bylo jasné, že nastanou, přesto (nebo právě proto) že probíhaly týdny, měsíce či dokonce roky... 

UZAVÍRÁNÍ etap (jak zřejmých, tak niterných) může mít své vlny, své vrstvy a také má své poklady, které (pak) bývají klíčem K OTEVŘENÍ dalších dveří. 

Někdy tušíme/vidíme, kam jimi vstupujeme nebo kam máme namířeno, někdy to pro nás je překvapením. I tak to je možná nejvíc o té cestě... , jejíž součástí je vnitřní svět - prožitky, uvědomění, pokora i rozhodnutí. 

Některé konce přinášejí pocit osvobození, a to nejen ty chtěné konce. 

Některé konce přinášejí radost. 

Stejně jako vstup do nové etapy. Začátky a konce, konce a začátky... směsice nejistoty a jasnosti, rozechvělosti a síly, výzvy i příležitosti.

Ať se týkají PRACOVNÍCH ČI OSOBNÍCH záležitostí, ať jsou ve HMOTNÉ NEBO JEMNOHMOTNÉ rovině, ať jsou BOLAVÉ ČI RADOSTNÉ, často se díky nim proměňujeme ve svém vnímání i konání, ve způsobech, jakým interpretujeme ,,svět" a v intervencích, do kterých vkládáme svou pozornost, energii a péči.

Pozoruješ to taky?

 Patřím mezi ty, co si často spíše nejdříve všimnou, že dělají a vnímají věci jinak než dřív, a teprve potom si uvědomím, že tomu předcházel nějaký můj (hlubší) záměr, nějaké ujasnění (kudy a co ne, kudy a co ano). 

A že díky (všem) mým zkušenostem se tohle může dít, z nich rostu , v nich rostu pro další kroky... i pro pochopení fází, kdy/kde jsem se zasekla. 

Je mi blízký i citát, který říká, že největší bolest je nevypovězený příběh - téma, kdy máme pocit, že selhání, stud a bolest nemůžeme vyjádřit naplno - někdy ani sami před sebou... ale jak často to je právě to, co chce být slyšeno, viděno, OBEJMUTO... a tím nás vrací zpět do síly, jak zvláštně to zní, tak jednoduše mocné to UCTĚNÍ/RESPEKTOVÁNÍ může být.

 Sama mám zkušenost, jak sdílení s druhým může být nápomocno v procesech uvědomění, uvolňování a svobody. Není to o vytváření umělých cest, je to o možnostech a perspektivách, které jsou vidět až z určitého místa (v srdci a BEZ TLAKU - na sebe, okolí, události...). 

Mám za to, že, co k nám patří, co k nám náleží, s tím se potkáváme... to rozpoznáváme... to nás volá. 

Celodenním osobním rituálem (pro jednu osobu) ZAVINOVÁNÍ/ZAVÍRÁNÍ KOSTÍ budu provázet od června. 

Momentálně mám s lidmi, kteří chtějí něco uzavřít/něčemu se otevřít a kteří mají k mému průvodcovství (třeba už i roky) důvěru, domluvené červnové termíny, další letní domlouvám právě teď (ještě za jinou částku, než bude později pro letošek platná), mohu i s tebou, kontakt na mě máš, vše zodpovím, domluvíme už osobně. 

Záměr je, aby to, co víš, nezůstalo jen v hlavě... kde se to nemůže projevit naplno, ale aby tóny tvých jedinečných zkušeností zněly celým tvým srdcem kamkoliv půjdeš, prostoupily do reality - umožňovaly komunikovat, propojovat/potkávat se a SPOLU-TVOŘIT tak, jak to cítíš (jak jsi to skutečně ty). 

Vrátím se k začátku textu: 

Někdy to je zřejmé jako nenávratný řez. Přesto pořád cítíme právě i ,,to všechno", co tu bylo předtím. 

A doplním:

to všechno, co tu bylo předtím nemusíme přestat cítit, naopak... to všechno (ze srdce) nás může vést DÁL a ještě mnohem JASNĚJI, než kdy dřív. 

A dost možná je to právě součástí ještě něčeho většího, než dokážeme pobrat (jak v osobní, tak kolektivní úrovni).

Domluvit si termín, napsat jakýkoliv dotaz, lze přes formulář níže. 

Celodenní rituál je především pro ženy, ale jsem otevřená jím provést i muže. 

Nejčastěji se provádí ve vašem prostředí, jsem ochotná přijet. Pokud nemáte kde rituál provést, lze domluvit jinou možnost. Vše je na domluvě. 

Plná cena (samotný celodenní rituál, online nebo telefonická konzultace před rituálem a také další cca 3 týdny po rituálu)  je 10 000 Kč (plus ev. náklady na dopravu nebo nájem prostor). Momentálně je několik míst za sníženou cenu (50 a 75%) během letních měsíců (červen - srpen). 

Děkuju za důvěru a těším se na viděnou,

Jana 

Chci si domluvit osobní rituál: 

(osobně na uvedený mail do 2 pracovních dní odpovím) 

Uvedené údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace.

K zásadám o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR a Všeobecné obchodní podmínky