Jana Aadhiradasi

Říkají, že jsem čarodějka. Protože je překvapuje, s jakou jemností lze opět vnímat sebe sama, dovolit si cítit (a ne jen myslet) a tvořit v souladu se Záměrem, který je větší než jakákoliv okolnost.

Janu jsem vyhledala, když jsem potřebovala řešit své stavy vzteku (spojené s mateřstvím a zmatkem v sobě). Vedla mě jemně a velmi nenápadně až do bodu, kdy jsem si uvědomila, co chci v životě dělat, naučila mě poslouchat můj vnitřní hlas bez zásahů myšlenkových konstruktů, které mě mnoho let sváděly z cesty. Díky Janě vím, kdo jsem, co chci a co je mým posláním.
Díky tomu, jakým způsobem pracuješ, cítím bezpečí a důvěru. Dříve jsem se téměř neustále cítila zahlcená. Teď se umím soustředit na to, co právě je, umím si užít i to, co jsem dříve nedokázala. Je pro mě najednou možné být autentičtější a vyjadřovat se, ukázat, co právě cítím, místo neustálého přemýšlení. Říkám si tý jó, je to pro mě velký, jsem moc vděčná, jak každé setkání s tebou jdu k sobě samé blíž.

Úvodní fotku, kde je moje práce (zakázka - osobní energetický zářič), chápu jako symbol blízkosti tomu, co člověk miluje a symbol klidu, v kterém jednoduše dopřávám pozornost tomu, co se právě odhaluje... To jsou symboly, které mě jednoduše charakterizují. 

Mé jméno je Jana Aadhiradasi. Jsem intuitivní terapeutka (vícero holistických přístupů), lektorka a průvodkyně. Můžeme setkat individuálně nebo v malých skupinkách, offline i online. 

Jsem k-lidem, utvářím prostor, kde se spojíte se svým tělem i duší do hloubky. Z pocitu bezpečí se otevírá schopnost cítit a vnímat otevřeněji sebe i synchronicitu a to je velkým darem při integraci do každodenního života 

Věnuju se somatickým praxím na principu tekutinového těla, ženským tématům, probouzení posvátného těla, tvořivosti v každodenním životě, pořádám víkendovky v přírodě. Maluju energetické zářiče (transformační portály) a taky ráda píšu.

Bydlím v Rychnově nad Kněžnou. Mám dvě dospělé a zároveň ještě studující děti. 

Mám ráda vesmír, blízkost a některá další tajemství pravdivého kontaktu se sebou, s druhými a s prostředím, ve kterém žijeme. 

Neustále poznávám sebe sama skrze to, co právě vytvářím. A ty můžeš taky :-) 

Služby

Kontakt