Otevřená k propojení, s druhým-i svá 


transformační ženský víkend v přírodě 

v Orlických horách, Chalupa Záhory (nedaleko Kunvaldu)

7. - 9. června 2024 Vím, že existuje hudba, na kterou máš chuť tančit, zvu tě na ni tančit!

Vnímáš tu hudbu, kterou zníš, když jsi uvolněná, v otevřeném svobodném kontaktu se sebou i s tím a těmi kolem sebe? 

Tato hudba hraje v mnoha úrovních. Nejen té vědomé, nebo té mentální.

Pokud prostoupí hlouběji do těla i tvůj tanec, má moc s vlídností prostoupit do oblastí, která se zraněními (různého druhu) držela v nehybnosti... a jemně je pozvat k vyjádření, ke zvuku a pohybu, kterým se uvolní napětí, obavy, pochybnosti...  Jsou to místa, která opět zažívají lásku - tu esenci, která proměňuje nastavení a tak i možnosti v nás. 

Tanec, o kterém jsi právě četla, nemá jen formy taneční, může probíhat mnoha způsoby, budeme je objevovat... a budeme si uvědomovat různé souvislosti v našem životě. 

Srdečně tě zvu k tématům vzájemné komunikace, vzájemné péče a žité plné síly. 

Všechno to jsou oblasti, které lze rozvíjet... jak navenek, tak do hloubek, síly i blízkosti. 


Víkendovka se bude konat na samotě u lesa :-) ... a ponese se v přívětivém duchu pro osobní záměr (vnitřní práci) a pro autentické sdílení v kruhu, který je bezpečný a nosný.

Na víkendovém semináři se kvality plynutí a akce vzájemně propojují, umožňují hloubku a znovuzrození plného prostoupení vnitřní silou. Je tu prostor pro sebeobjevující tvořivost osvětlenou aha-momenty a kotvením nového poznání a uvědomění.

Obklopené přírodou, s dary společného jídla a citlivě vedeným programem je tu pozvání být samy se sebou i s druhými uvolněně. Dostává se nám tu veliké podpory (všeho druhu) a přirozeně se vytváří důvěra pro další záležitosti v každodenním životě ve směru, který si ze srdce přejeme.

Určitě nás čekají zajímavé meditace, práce s tělem, zvukem, tvoření dalšího druhu, práce s archetypy, propojení s moudrostí přírody, naší skupiny i nás samotných (osobní zápisky).


Příjezd pátek kolem 17h - dle možností účastnic, odjezd v neděli kolem 15h, program probíhá celou dobu víkendu intenzivním, ale nezahlcujícím způsobem


Cena (vč. fáze přípravy a následné e-mailové konzultace s Janou):

při přihlášení (a platbě) 

do 28. 5. je záloha 4 500Kč, od 29. 5. pak 5 500 Kč 

+ vždy 2 500Kč 

(aby bylo tělo i bříško spokojené, a další pomůcky/věci, které budou potřeba).

Účastnit se může každá žena, která souzní s tím být tu přítomná. Počet účastnic (4 - 8) a atmosféra jsou na víkendu vždy komorní a tak se lze věnovat velmi laskavým způsobem hloubkám každé jedné z nás. Věci se dávají do pohybu momentem přihlášení, vrcholí na místě setkání ♥ a doznívají v řádu týdnů i měsíců.

Doprava - vlastní, domlouvají se spolujízdy. S sebou bude potřeba spacák nebo povlečení. 

Zájemkyním pošlu další podrobnosti po vyplnění přihlášky níže na této stránce. 

Těším se na tebe a tvá témata,

Jana Aadhiradasi, 

průvodkyně pro Transformační víkendy pro ženy 

Zkušenosti účastnic víkendů pro ženy:

Je těžké pokusit se to vtělit do jakýchkoli slov. V každém případě byl ten víkend jeden z těch důležitých mezníků v životě, které otevřou něco podstatného a posunou věci tam, kde mají být – stanou se Láskou, z níž vše pochází a která je hybnou silou všech věcí. Nejdůležitějším prožitkem pro mě bylo a je, že tenhle středobod vesmíru, který jsem vždy hledala někde vně, pramení v mém vlastním srdci a já jsem jeho živoucí součástí. Konečně cítím, že jsem tam, kde mám být, tak jak mám být a prožívám velkou vděčnost za všechna požehnání, kterých se mi v poslední době dostává. To tiché souznění a vnitřní vedení zůstává stále se mnou a já cítím velkou podporu a klid, že mě to vede přesně k tomu, jak je to nejlepší. A i když se dějí náročné věci, ta Cesta je zářivá a blažená a já se v ní jen zbavuju zbytečných iluzí, které mi brání prožívat a vidět přímo a jasně, v souladu s živoucím proudem bytí.

-------------

Milá Jani, víkend byl pro mne JEDNÍM Z NEJHLUBŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ JSEM KDY V ŽIVOTĚ PROŽILA. Mám pocit, že jsem se dotkla duší každé z vás a vlastně jsem pořád s vámi.

Za mě byl podstatný ten počet žen, pocit důvěry a bezpečí se otevřít a vnořit do bolestí své duše. Úžasná sounáležitost a síla ženské energie tyto bolesti rozpouštět. Jemnost tvého vedení, kdy jsem si ani neuvědomovala, že nás vedeš. Ještě jednou moc děkuji Tobě i všem zúčastněným ve fyzických i nefyzických tělech. Teď to moje tělo, duše i duch pěkně "schroustá", asi to bude nějaký čas trvat, cítím , jak proces probíhá.

Jo ještě jedna věc, kterou považuji za velmi důležitou je ta, že nás připravuješ na ten ženský kruh již dopředu, hmatatelně jsem cítila to ladění ještě před odjezdem. A pak i to uzavření, ten tvůj krásný e-mail na závěr. Ta podpora, kdy jsme se vrátily do "svých realit". Pro mne neskonale přínosné. Díky.

------------

Opravdu vnímám, Jani, SILNÉ DÍKY 😊... Slovy nepopsatelné.

Mnohé doznívá, mnohé se ukazuje a cítím mír uvnitř, je mi smířeně (už ani nevím, kdy bylo takhle naposledy).Jinak se čistí celá rodina...(přesný popis ze sdílení vyjímám)Cítím se plná klidu... Hřeje mě u srdce a hlava je "volná"...

------------

Víkend mě moc překvapil, i když byl pro mě již několikátý... nechápu, že jsou nové a nové hloubky... s pokorou a vděčností jsem přijala nové vize a silný hlas intuice, který se mi pod vedením Jany daří trénovat až neuvěřitelně.. jsem vděčná za nové obzory a uvědomění, propojení, které si nelze představit před začátkem kurzu...zážitek společného sdílení s ženami, propojení s rodovými liniemi a uzření svých darů a vizí, to je prostě nálož, ze které se budu skládat ještě několik dnů :) moc si přeji, aby všechny ženy, které mají nějaké bloky, strachy nebo obavy, našly odvahu a přijely příště do kruhu s námi a odvezly si poznání, že opravdu není třeba se strachovat, obávat se nebo si nevěřit.

Mám vážný zájem účastnit se víkendovky : 

Uvedené údaje  budou použity pouze pro vyřízení rezervace a předání bližších informací k této události, posléze pro vystavení dokladu ohledně platby.

 K zásadám o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR  a Všeobecné obchodní podmínky