Probouzení posvátného těla

Probouzení posvátného těla

komorní výcvik březen - duben 2025 v Rychnově n. Kn. 

(14. – 16. března a 4. – 6. dubna a zřejmě 26. dubna 2025)

Jaký byl minulý výcvik? 

Každý jeden den se to posunulo. Tály jsme. 

Objevovaly další hloubky propojení a důvěry -

 ,,Ty jsi byla tááák odevzdaná",

 tekly jí slzy. Co zažívala jedna, dotýkalo se dalších. 


Vstup do prostoru, který o své posvátnosti nenechal pochybovat, dovolil otevřít (vnitřní) oči - uvidět nové indicie, skutečnosti, nový náhled - často s velkým soucitem, s pocity úlevy, se smíchem, jak jednoduché to může být... jak jednoduše nám může být. 

Věděla jsem, že to, co se bude dít, se nedá zvenku uchopit a ani popsáním pochopit, protože to jsou záležitosti, které lze snadno (na základě dosavadních zkušeností) vykládat jinak, než jaké pro zúčastněné jsou. 

Často se zasekneme, zamrzneme, odcloníme, nepřipustíme...už nepustíme blíž a otevřeněji, protože to bolelo, protože se to nehodí, protože ani už (z kapacitních důvodů to vůbec ustát) nevíme proč. 

Není to jen hlava, která si uvědomí příležitost mimořádně bezpečného prostoru, je to celý systém... jak těla, tak emoční (či další), který postupně, svým tempem, mění možnosti, dává všanc dosavadní zkušenosti pro poznání možná dosud neznámých či prostě pro návrat k pra-původním základům, které byly překryté nepropustnou krustou různých nánosů.

Ještě než  se necháš sevřít závěrem, že některé skutečnosti není možné od-pustit a uzdravit,

než se omezíš na názor, že vztahy mezi lidmi musí mít nějaké limity a nízké stropy,

než se odsoudíš sebe do (tebe oslabující) nedůvěry v druhé i ve své možnosti,

dej si prostor naslouchat tomu, co v tobě ví, že nic nemůže zastavit přicházení nových zkušeností.

I přes různá zranění či ostražitost mohou přijít okamžiky, které tě povedou obnovit nádech v plné kapacitě.

I přes to, že máš pocit, že nejsi ještě úplně ready, tvá bezpodmínečná přítomnost může být pro druhé obrovskou podporou na jejich cestě.

Tipnu si

 • že jsi naprosto upřímně otevřená sebepoznávání (v běžném životě i na seminářích), 
 • že tě nepřekvapí, že cesta k sobě není jen procházka růžovou zahradou (zažíváš i náročnější výzvy, pokud volíš upřímnost k sobě), 
 • že
 •  se jsi ochotná se učit (protože i díky tomu jsi dnes někdo jiný než jsi byla před rokem), 
 • že jsi někdy doufala ,,ještě tohle a už to bude ono" (a stejně si dovoluješ objevovat sebe dál a dál), 
 • že jsi se rozhodla s některými věcmi, kterými bys mohla pomoci druhým, počkat, až budeš o něco lepší, moudřejší a zkušenější. 

Co kdybys

 • nečekala, až si ti mysl dá potvrzení tvé dokonalosti, ale začala kousek po kousínku prakticky vnášet svou opravdovost do pomoci druhým,
 • dovolila, aby součástí tvého seberozvoje byl bezpodmínečný kontakt s druhými, díky kterému se uvolňují i limity, co se bez interakce nemají možnost rozpustit,
 • ses spojovala s dávnou moudrostí žen, které respektovaly celistvost člověka, které neoddělovaly duši a tělo a tak prakticky dokázaly víc, než upřednostňováním jednoho či druhého. 

Kdo jsem?

Pokud se ještě neznáme, představím se: mé jméno je Jana Aadhiradasi a od r.2010 jsem intuitivní terapeutka, lektorka a průvodkyně.

Vedu lidi ke spojení se svým tělem, ke vnímání síly přítomnosti, ke spojení se záměry, které vyvstávají z jejich srdce, k realizaci konkrétních kroků v každodenním životě.

Sama jsem v životě svém i jiných často vnímala linky, o kterých se nemluví, ale které mají významný vliv na kvalitu a důstojnost člověka.

Nechtěla jsem se smířit s tím, že většinová společnost často drtí možnosti, které každý jednotlivec (v sobě) má. 

Nenechávám se svázat pravidly a názory, které umenšují pravdivé vyjadřování a sdílení svého nitra a svých talentů a schopností. 

Sama jsem v procesu odkládání tíhy a ráda pomáhám odložit tíhu i ostatním.

Přestat si klást podmínky není jen otázka nastavení v hlavě, je to celistvý proces, zahrnuje vrstvy v těle i v pocitech.

Chceš bezpodmínečné přijetí věnovat sama sobě i druhým?Představuji ti

Výcvik Probouzení posvátného těla

(jehož facilitátorkou jsem se stala pod vedením Anaiyi Sophie - francouzské lektorky, mystičky a autorky knih jako je např. Posvátné vztahy nebo Moudrost lůna)

Je to komorní živý výcvik, který přináší učení a umění, kterému se věnovala i Máří Magdaléna, její linie.

Protože její poselství není rozhodně záležitost jen naší minulosti, ale naopak - naší přítomností ožívá a má vizi proměnit budoucnost, navrátit úctu k tělu, znovusjednotit to, co bylo uměle oddělené (spiritualitu a zemitost).

Tohle není jednorázová záležitost, tohle je směr, který vede do hloubek s respektem k veškerým našim životním zkušenostem (bolavým i radostným).


Výcvik posvátného těla je praktickou zkušeností, která

 • prohlubuje respekt ke svému vlastnímu tělu a k jeho moudrosti,
 • vede pomocí tzv. konstelací velmi jemným způsobem uvolnit bloky z těla i z psychiky,
 • učí bezpodmínečné přítomnosti a vědomému doteku,
 • navrací sesterství jeho praktický dopad,
 • harmonizuje jak žensko-mužské polarity v nás, tak vztahy mezi ženami a muži.

Co je součástí Výcviku posvátného těla?

individuální příprava (osobní online konzultace s každou jednou účastnicí před výcvikem)

7 dní výcviku je rozděleno na 3 části (2 jsou třídenní a 1 jednodenní) 

plus dle potřeby online setkání či mailové konzultace v průběhu, osobně i ve skupině 

Výhledově (mimo výcvik) mám vizi společného setkávání (sdílení i vzájemné ošetření) a prostor pro rozvíjení praxe (při zájmu o spolupráci pro další – ošetřování klientů). 

Také pro účastnice chystám (ne)jedno překvapení :-) 

Co řekly o výcviku: 

Hodně často myslím na naše společné zážitky, v myšlenkách se vracím a nějak se mi stýská. Je to až srandovní, protože to pro mne bylo velmi náročné, ale zároveň tak opravdové, láskyplné a osvobozující Asi největší zážitek pro mne je ta ohromná síla, kterou vytváří ženské společenství. Mělo to pro mne až magickou moc, když jsem vkročila do prostoru mezi vás. Takový posvátný prostor, kde se mohou dít věci, které si předem nevymyslíte. V běžném životě mám pocit, že si díky těmto prožitků, lépe uvědomuji hranici mého já, kde energii čerpám a kde ,,zbytečně" ztrácím. Kde příběhy jiných lidí, i když blízkých příbuzných, jsou jejich příběhy a jejich lekce.
Mám potřebu pojmout to trochu ze široka. Moje cesta k Janičce už je delší, určitě více než 5 let. Když jsem ji poznala, byla jsem někdo úplně jiný. Problémy, které jsem řešila, se mi teď zdají úplně nicotné a zbytečné, ale vše má svůj vývoj. Nejvíce jsem pocítila potřebu scházet se s Janičkou v době, když jsem onemocněla vážnou nemocí, ale nebyla to je ona, ke komu mě to vedlo. Byla to i Káťa Jiroušková, Tereza Dubinová, Petra Bartoňová a další a další ženy. Tak jsem se postupně "vyvíjela", poznávala a hodně měnila, až jsem došla do bodu, kdy Janča loni na podzim zveřejnila, že bude pořádat výcvik Probouzení posvátného těla. Hned to se mnou zarezonovalo, ale hned se taky ozval rozum - je to moc drahé, ten druhý víkend se nehodí časově, jak to řeknu manželovi ...  Rozhodla jsem se 1. ledna. A poslala přihlášku a peníze. Můj život šel tak nějak normálně dál. Asi tak týden před zahájením se mi objevil po těla ekzém. Co to jako má být? Vždyť tento problém už mám roky vyřešený? První třídenní blok byl nádherný. A co jste tam vlastně dělaly? No, seděly a ležely. Ale proč jsem z toho tak hrozně unavená? Shodly jsme se, že tři dny v kuse je maximum. Období mezi (výcvikovými) víkendy bylo pěkné, ale v podstatě se tak nic mimořádného nedělo. Ekzém pořád stejný, nepříjemný. Druhý víkend, začátek, tak co s tím ekzémem? To je vnitřní konflikt. Aha, já vím, samozřejmě, že vím, vždycky to někde hluboko v sobě víme. A pláč, jde to ven, spouští se to. Po druhém dni se cítím tak unavená, venku je krásné počasí, mně se do toho Rychnova snad ani nechce. Třetí den, další praxe. Dostávám se do hloubky, ztrácím se, je mi tak krásně. Už se mi nechce brečet, cítím se nádherně, šťastně, vše je v v pořádku, úžasné, skvělé. No a ten týden, co následoval. Jakoby se něco přepnulo, dořešily se věci, které se zdály být po dlouhý čas zasekané, neřešitelné. A najednou to povolilo. A šlo to. A ekzém pomalu mizí. Všechny vzkazy z karet, vždycky mě to dostalo, jak byly trefné. Moje cesta výcvikem byla vlastně cestou mé očisty, mého posunu..... jak si to chcete pojmenovat. Janička, když to přijde, musí se z toho "vymalovat". Já, když to přijde, potřebuji se z toho "vypsat". Tak mě omluvte, že je to tak dlouhé. Probouzení posvátného těla je velmi krásná, hluboká, uvolňující praxe. Hodinu si ležíte, necháte se opečovávat, někdy se smějete, někdy pláčete a potom se cítíte, jakoby jste snad překládaly vagóny. A pak se spustí ten proces, který potřebujete jen a jen vy. Pokud se k Janičce vydáte za touto praxí, bude mi ctí jí dělat v provázení partnerku. Šárka Hanušová
PS.: S radostí se pod tyto řádky podepíši, nemám potřebu zůstat v anonymitě. Zatím však radši zůstanu na stránkách Janči a v okruhu lidí, kteří se zde pohybují. Čas, kdy zveřejním podobný text na mých sítích teprve přijde. To bude můj další level ...:)

Co řekli o spolupráci se mnou:

Vnímám, jak cenné je pro mě naladění a propojení s tělem i duší na mnohem opravdovější a intimnější úrovni, než jsem běžně zvyklá, a k čemuž mi setkání s tebou pomáhají. Přichází pak harmonie, klid i vedení a potřebné vhledy. -  A.
Milá Jani,
každý den na Tebe myslím a chci napsat zpětnou vazbu, ale zatím to nejde uchopit a zabalit do slov. Děje se toho ve mě dost, jemně, ale významně. Zpomalení, kterého jsem pod Tvým vedením na semináři dosáhla, se mi usadilo všude a už nechci jinak. -  L.


Nejčastější reakce bezprostředně po ošetření/opečování Probouzení posvátného těla  vyjádřená ve slovech zněla:
,,
Nemám slov, bylo to úžasný.",
c
o se ale může dále dít:

,,…od té doby, co jsem na probouzení byla, mě ještě stále udivuje a jsem za to moc ráda, jak je najednou pro mne mnohem jednodušší "ustát" si sama sebe i před/s lidmi, s kterými jsme naladěni každý úplně jinak, tj. nechápou a nemohou pochopit(?), co, proč a jak dělám - mají proto tendenci odsuzovat mé chování... - a mně TO NEVADÍ, nemám už potřebu komukoli cokoli (donekonečna ;-)) vysvětlovat nebo se jakkoli obhajovat a nechávám takové učitele s láskou ode-jít z mého života…" D.

Plná hodnota výcviku by byla 56 000 Kč

ALE:  termín pro jaro 2025: 

při přihlášení do 15. 12. /do naplnění kapacity - 39 000 Kč (lze platit celé, či ve splátkách - první po přihlášení, další dle individuální domluvy rozložené do konce února 2025) 

ev. od 16. 12. - 44 000 Kč (celé či ve splátkách max. 13. 3.) 

Přihláška: viz formulář níže 

Počet míst: 2 - 9 

Termín:

individuální konzultace - online - dle individuální domluvy konec února/zač. března

společné praxe: 

14. – 16. března 2025 a 4. – 6. dubna 2025, a jednodenní (nejdříve o Velikonocích, spíše po - v týdnu od 21. 4. - zřejmě sobota 26. sobota  - bude domluveno se skupinkou na začátku výcviku). 

Všechny dny od 9.30 do cca 18h (s pauzou na jídlo) 

Místo konání: Rychnov nad Kněžnou

Moc těším na to, co spolu DOKÁŽEME OTEVŘÍT, u čeho SPOLU dokážeme BÝT, jak se dokážeme VZÁJEMNĚ PODPOŘIT a jak moc se tím mohou PROMĚNIT MOŽNOSTI každé jedné z nás a také možnosti v kolektivním poli (pro ženy i pro muže, i pro celkové prostředí) teď a i v následné spolupráci,

Jana

Nejčastější dotazy:

Je výcvik jen pro ženy?

Ano, tentokrát určitě.

Musím být lektorka či terapeutka, abych se mohla výcviku účastnit?

Vůbec ne. Výcvik lze absolvovat i z osobních důvodů.

Je v ceně výcviku i ubytování a strava?

Není, ale přihlášené budu informovat o možnostech.

(Zvažovala jsem i výcvik jako pobytový, ale vzhledem k prostoru pro integraci jsem zvolila formu, kde si každá jedna z nás zvolí to, jak to je pro ni nejpříhodnější. Je podle mě důležité mít možnost si zvolit to, co právě potřebuji – někdy to nerušený prostor o samotě je. Po zkušenosti z minulého výcviku mohu jen potvrdit, že se tento koncept osvědčil.)

Je výcvik tantra?

Není. Je to velmi jemná a hluboká nes.exuální záležitost. 

Přihláška na výcvik: 

(na uvedený e-mail osobně odpovím do 2 dnů a místo potvrdím, plus pošlu další podrobnosti) 

Uvedené údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace.

K zásadám o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR a Všeobecné obchodní podmínky