Probouzení posvátného těla

Probouzení posvátného těla

komorní výcvik od března 2024 v Rychnově n. Kn. 

Než se necháš sevřít závěrem, že některé skutečnosti není možné od-pustit a uzdravit,

než se omezíš na názor, že vztahy mezi lidmi musí mít nějaké limity a nízké stropy,

než se odsoudíš sebe do (tebe oslabující) nedůvěry v druhé i ve své možnosti,

dej si prostor naslouchat tomu, co v tobě ví, že nic nemůže zastavit přicházení nových zkušeností.

I přes různá zranění či ostražitost mohou přijít okamžiky, které tě povedou obnovit nádech v plné kapacitě.

I přes to, že máš pocit, že nejsi ještě úplně ready, tvá bezpodmínečná přítomnost může být pro druhé obrovskou podporou na jejich cestě.

Tipnu si

 • že jsi naprosto upřímně otevřená sebepoznávání (v běžném životě i na seminářích), 
 • že tě nepřekvapí, že cesta k sobě není jen procházka růžovou zahradou (zažíváš i náročnější výzvy, pokud volíš upřímnost k sobě), 
 • že se jsi ochotná se učit (protože i díky tomu jsi dnes někdo jiný než jsi byla před rokem), 
 • že jsi někdy doufala ,,ještě tohle a už to bude ono" (a stejně si dovoluješ objevovat sebe dál a dál), 
 • že jsi se rozhodla s některými věcmi, kterými bys mohla pomoci druhým, počkat, až budeš o něco lepší, moudřejší a zkušenější. 

Co kdybys

 • nečekala, až si ti mysl dá potvrzení tvé dokonalosti, ale začala kousek po kousínku prakticky vnášet svou opravdovost do pomoci druhým,
 • dovolila, aby součástí tvého seberozvoje byl bezpodmínečný kontakt s druhými, díky kterému se uvolňují i limity, co se bez interakce nemají možnost rozpustit,
 • ses spojovala s dávnou moudrostí žen, které respektovaly celistvost člověka, které neoddělovaly duši a tělo a tak prakticky dokázaly víc, než upřednostňováním jednoho či druhého. 


Kdo jsem?

Pokud se ještě neznáme, představím se: mé jméno je Jana Aadhiradasi a od r.2010 jsem intuitivní terapeutka, lektorka a průvodkyně.

Vedu lidi ke spojení se svým tělem, ke vnímání síly přítomnosti, ke spojení se záměry, které vyvstávají z jejich srdce, k realizaci konkrétních kroků v každodenním životě.

Sama jsem v životě svém i jiných často vnímala linky, o kterých se nemluví, ale které mají významný vliv na kvalitu a důstojnost člověka.

Nechtěla jsem se smířit s tím, že většinová společnost často drtí možnosti, které každý jednotlivec (v sobě) má. 

Nenechávám se svázat pravidly a názory, které umenšují pravdivé vyjadřování a sdílení svého nitra a svých talentů a schopností. 

Sama jsem v procesu odkládání tíhy a ráda pomáhám odložit tíhu i ostatním.

Přestat si klást podmínky není jen otázka nastavení v hlavě, je to celistvý proces, zahrnuje vrstvy v těle i v pocitech.

Chceš bezpodmínečné přijetí věnovat sama sobě i druhým?Představuji ti

Výcvik Probouzení posvátného těla

(jehož facilitátorkou jsem se stala pod vedením Anaiyi Sophie - francouzské lektorky, mystičky a autorky knih jako je např. Posvátné vztahy nebo Moudrost lůna)

Je to komorní živý výcvik, který přináší učení a umění, kterému se věnovala i Máří Magdaléna, její linie.

Protože její poselství není rozhodně záležitost jen naší minulosti, ale naopak - naší přítomností ožívá a má vizi proměnit budoucnost, navrátit úctu k tělu, znovusjednotit to, co bylo uměle oddělené (spiritualitu a zemitost).

Tohle není jednorázová záležitost, tohle je směr, který vede do hloubek s respektem k veškerým našim životním zkušenostem (bolavým i radostným).


Výcvik posvátného těla je praktickou zkušeností, která

 • prohlubuje respekt ke svému vlastnímu tělu a k jeho moudrosti,
 • vede pomocí tzv. konstelací velmi jemným způsobem uvolnit bloky z těla i z psychiky,
 • učí bezpodmínečné přítomnosti a vědomému doteku,
 • navrací sesterství jeho praktický dopad,
 • harmonizuje jak žensko-mužské polarity v nás, tak vztahy mezi ženami a muži.

Co je součástí Výcviku posvátného těla?

individuální příprava (osobní online konzultace s každou jednou účastnicí před výcvikem)

7 dní výcviku je rozděleno na 3 části (2 jsou třídenní a 1 jednodenní) 

plus 3 online (cca 2hodinová)setkání pro podporu sdílení během a po výcviku

Výhledově (mimo výcvik) mám vizi společného setkávání (sdílení i vzájemné ošetření) a prostor pro rozvíjení praxe (při zájmu o spolupráci pro další – ošetřování klientů). 

Také pro účastnice chystám (ne)jedno překvapení :-) 

Co řekli o spolupráci se mnou:

,,Vnímám, jak cenné je pro mě naladění a propojení s tělem i duší na mnohem opravdovější a intimnější úrovni, než jsem běžně zvyklá, a k čemuž mi setkání s tebou pomáhají. Přichází pak harmonie, klid i vedení a potřebné vhledy." A.

Milá Jani,
každý den na Tebe myslím a chci napsat zpětnou vazbu, ale zatím to nejde uchopit a zabalit do slov. Děje se toho ve mě dost, jemně, ale významně. Zpomalení, kterého jsem pod Tvým vedením na semináři dosáhla, se mi usadilo všude a už nechci jinak." L.

 V následujících řádcích jsem zachytila příběh ženy, která prošla výcvikem:

Myslela si, že nemá takové schopnosti jako mají ostatní. Chtěla tu být (konečně) sama pro sebe ... a uvolnit se, osvobozovat se, uzdravovat se.

Trochu si pořešit nějakou svou minulost, svá TRÁPENÍ... která se tak snadno vyvíjela do menší sebedůvěry, do TRHLIN V DŮVĚŘE k mužům, do pocitu (opakovaného) STAŽENÍ v přítomnosti vlastních rodičů...

Přála si být VE větším SMÍRU SAMA SE SEBOU. Takže tyhle praxe byly takovým DAREM, který si dala, když následovala volání... po ženskosti, po péči, po CELISTVOSTI.

Věděla, že se dotkne i nějakých bolavých míst, ale věděla, že i takhle vypadá osvobozování se z limitů - těch, o kterých dobře věděla, i těch, které se dosud skrývaly i před ní samotnou.

Zpočátku byla poměrně nesmělá, přece jen kolem ní bylo dost žen, které měly zkušenosti s vyučováním nebo léčením druhých, a její práce (zaměstnání) byla úplně jiná.

S každou další praxí poznávala svoje schopnosti, které může využít pro podporu druhých i ona sama.

Ostatní viděli, jak se jí uvolňují rysy v obličeji, stávala se zářivější, měkčí... ženštější.

A je to něco, co nezmizelo ani dlouhé měsíce poté. Naopak se to rozvíjí, ona ROZKVÉTÁ, je k sobě vlídnější. A vidí to i ona sama a užívá si svou VLASTNÍ PROMĚNU.

avedlo jí to k dalším, pro ni absolutně nečekaným, příležitostem. Jednou z nich je i ta, že se sama, tedy na přizvání, začala věnovat prohlubování klidu a rozkvětu druhých.

Možná si toho sama ještě úplně není vědoma, ale její empatie, její citlivost, její OPRAVDOVÁ PŘÍTOMNOST, její schopnost doprovázet druhé na jejich cestě i její schopnost a ochota se učit a růst jsou nádhernou kombinací, která pomáhá.

Každou další praxí pomáhá - pomáhá druhým, pomáhá sama sobě.

Nejčastější reakce bezprostředně po ošetření vyjádřená ve slovech zněla: ,,Nemám slov, bylo to úžasný.", co se ale může dále dít: 

,,…od té doby, co jsem na probouzení byla, mě ještě stále udivuje a jsem za to moc ráda, jak je najednou pro mne mnohem jednodušší "ustát" si sama sebe i před/s lidmi, s kterými jsme naladěni každý úplně jinak, tj. nechápou a nemohou pochopit(?), co, proč a jak dělám - mají proto tendenci odsuzovat mé chování... - a mně TO NEVADÍ, nemám už potřebu komukoli cokoli (donekonečna ;-)) vysvětlovat nebo se jakkoli obhajovat a nechávám takové učitele s láskou ode-jít z mého života…" D.

Plná hodnota výcviku by byla 56 000 Kč

ALE:  (první) termín pro jaro 2024: 33 000 Kč

Přihláška: do 29. 2. 2024 (formulář níže) 

Počet míst: max. 9  (2 - 9) 

Termín:  zač. 15. – 17. března 2024 a 5. – 7. dubna 2024, jednodenní setkání bude (během března domluveno se skupinkou - zřejmě na květen)

Místo konání: Rychnov nad Kněžnou

Moc těším na to, co spolu DOKÁŽEME OTEVŘÍT, u čeho SPOLU dokážeme BÝT, jak se dokážeme VZÁJEMNĚ PODPOŘIT a jak moc se tím mohou PROMĚNIT MOŽNOSTI každé jedné z nás a také možnosti v kolektivním poli (pro ženy i pro muže, i pro celkové prostředí) teď a i v následné spolupráci,

Jana

Nejčastější dotazy:

Je výcvik jen pro ženy?

Ano, tentokrát určitě.

Musím být lektorka či terapeutka, abych se mohla výcviku účastnit?

Vůbec ne. Výcvik lze absolvovat i z osobních důvodů.

Je v ceně výcviku i ubytování a strava?

Není, ale přihlášené budu informovat o možnostech.

(Zvažovala jsem i výcvik jako pobytový, ale vzhledem k prostoru pro integraci jsem zvolila formu, kde si každá jedna z nás zvolí to, jak to je pro ni nejpříhodnější. Je podle mě důležité mít možnost si zvolit to, co právě potřebuji – někdy to nerušený prostor o samotě je.)

Je výcvik tantra?

Není. Je to velmi jemná a hluboká nes.exuální záležitost. 

Přihláška na výcvik: 

(na uvedený e-mail osobně odpovím do 2 dnů a místo potvrdím, plus pošlu další podrobnosti) 

Uvedené údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace.

K zásadám o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR a Všeobecné obchodní podmínky