K (sebe)podstatě


23tidílná e-mailová série MOMENTÁLNĚ BEZ TERMÍNU

s osobní e-mailovou zpětnou vazbou 


(NÍŽE I ODKAZ NA UKÁZKU - JEDNA Z MEDITACÍ SÉRIE) 


Tím pravým záměrem

této série je velká 

podpora osobní ryzosti v panenské oddanosti malým poctivým krokům pro naplnění i daleko většího smyslu než je ten osobní.


Druhá letošní série je  v ještě větší jemnosti, ale také bude chtít ODVAHU (překročit zajeté koleje) jako ta první o roku Vodního Zajíce. 

Mám ráda citát, který říká, že odvaha není absence strachu. Letošní kombinace Zajícovy nenápadnosti/maličkosti  s tajemstvím a hloubkami Vody je dobrá pro malé (a zároveň to nevylučuje, že) i velké PROMĚNY VE SCHOPNOSTI VNÍMAT... jak vnímáme, jaké závěry si vytváříme, ovlivňuje všechno, tzn. to, jaké zkušenosti zažíváme.Jelikož tato série proběhla už v srpnu, mohu sdílet pár POSTŘEHŮ ÚČASTNÍKŮ:

,,Milá Jani,

to byla, je tedy jíííízdaaaááá :-). Nejvíc se mě dotklo, co všechno je možný, když si to umožním...                   ...A když jsem si zvědomila, co všechno umím, co jsem se dosud v životě naučila, jaké jsem nabyla zkušenosti a rozvinula schopnosti... - tý jo, proč vlastně nezačít ty, co spí, používat a ty, co už používám, nerozšiřovat a klidně nezkoušet nabývat nové, vždyť, co kromě toho, že udělám nějakou tu chybku anebo rozšířím svou komfortní zónu, se může stát jinýho?! :-D  ...no, tohle uvědomění jen čekalo... na tenhle Tvůj kurz?!" 


,,Dobré ráno, Jani, zářila jsem již včera po hlubším napojení se na to, co mi brání milovat naplno. Napsala jsem si, co mi zrovna přišlo a pak do toho vpustila Lásku. To poodstoupení, co je iluze a co pravdivé, mi hodně pomohlo. A pak i celý den se skládal lehce a plynule, překvapivě v nečekaných okamžicích, kdy jsem si dovolovala vyjádřit sebe a cítila, že jsem v pořádku."


Inspirace k této sérii přišla prostřednictvím známého citátu, který v sobě nese určitá poselství. Rozvinula jsem je a přes proces rozpuštění iluzí (nefunkčních limitací) vedou k novým způsobům sebe-vnímání a chování - a to pak proměňuje kvalitu každodenního života.

Tahle série odhaluje další vrstvy v nás samotných nebo nalézá nové úrovně stejné vrstvy :-)... a vede do tvořivého prostoru v ještě hlubším a zároveň RADOSTNĚJŠÍM propojení s pravou podstatou sebe samých.

To samo o sobě je dobré pro spojení se vším (a se všemi) v našem životě. To je vědomí, v kterém rádi sídlí klid, důvěra a i ta odvaha :-) Je to vědomí, kdy se proměňují náhledy v přítomnosti, ale (tím) i to, co se týká minulosti nebo právě vývoje budoucnosti.

Jak to bude probíhat?

Každý den se v e-mailu objeví inspirace, meditace či obrazový portál. 

Časově asi na 10 - 20 minut denně... s tím, že necháváš vše působit ve své každodennosti.

UKÁZKA, klikni na odkaz: MEDITACE

Cítím hodnotu i smysl v tom, že součástí série bude (oproti pra-původnímu záměru) i má osobní individuální zpětná mailová (ne jiná!) vazba na tvé sdílení, otázky... odpovídat budu ráda (do dvou dní) v průběhu celé série (a dokonce i týden po ní - tzn. do pondělí 30. 10.). Pokud se během sdílení vyskytne velké téma na individuální konzultaci/terapii, není součástí této série, ale je možné si ji objednat zvlášť.


Cena této série s mou podporou je  2023 Kč.

Přihlášení do série je možné přes formulář níže.


Těším se na říjen s tebou a s vámi všemi,

Jana 

Chci k (sebe)podstatě a objednat si e-mailovou sérii


Vím, že mi do dvou dní přijde osobní odpověď s podrobnostmi (včetně údajů k platbě). 

Uvedené údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace.

K zásadám o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR a Všeobecné obchodní podmínky