Uznej sílu

Uznej sílu, která v tobě vyvěrá - žij své dary pro planetu 

19. - 21. dubna u Chebu a Fr. Lázní - v obci Třebeň 

s Andreou Jandovou a s Janou Aadhiradasi 

CHCEŠ přes spojení sama se sebou s Matkou Zemí cítit větší STABILITU MÍSTO VYČERPÁNÍ?

CHCEŠ přesunout pozornost z hlavy do těla a tak UVOLNIT PŘETLAK A MÍT SAMA V SOBĚ KOMPAS PRO SVÉ KROKY?

CHCEŠ se ukotvit V POCITU ROVNOVÁHY a objevit zdravou dynamiku a KOMUNIKACI?

CHCEŠ místo rozmělněnosti PŘEVÉST SVÉ VIZE DO HMOTY?

Jana, když jsme domlouvaly podrobnosti, překvapeně sdílela "Vidím trpaslíky, ale jsou ohromní, stojí okolo toho, co chystáme."

Andrea se usmála a odpověděla: "…. ano ti tři jsou tady z pověsti o pramenech, kdy v Mariánských a Františkových Lázních a v Karlových Varech o ně pečovali… jen se něco jaksi nepovedlo… a v důsledku toho vzniká Soos, dnes přírodní rezervace – rašeliniště, slatiniště a minerální prameny…"

Ve vesnici kousek odtud, v Třebeni, chystáme víkendový seminář… vede nás to už od podzimu k datu, kdy se slaví Den Země… "Aha, tak teď to zapadá", Andrea se usmívá a vidí, že trpaslíci se smějí, že nám to konečně došlo

Jana: "Koukám na odkaz, co mi Andrea poslala… prý v té rezervaci jdete 3 miliony let zpět. Jejda, tak ono to zapadá do pocitu, kdy obě víme, že náš seminář má být o spojení s planetou a s naplňováním tak trochu větší dlouhodobější vize, ale právě ve stabilitě a ukotvenosti jednotlivce, v rovnováze dávání a přijímání a v konkrétnosti tohoto času – uchopení aktuálních možností, krůček po krůčku…pokrok, rozpohybování… v kráse, už se nezdržovat, už se neodpojovat od těla, ale naopak!" 

Průvodkyně seminářem: 

Andrea Jandová 

pracuje se světelnou řečí, přináší vzkazy a hluboké vhledy i lidskou řečí, zaznamenává kódy a pokud jsi se s ní ve fyzické blízkosti, umí je namalovat na tvé tělo přesně tam, kde jsou nejžádanější. Pomůže ti rozhrnout mlhu a znovu uzřít tvé  dary a jedinečnost.

www.andreajandova.cz 

Jana Aadhiradasi 

 rozvíjí vnímavost a citlivost v těle i skrze somatické praxe na principu tekutinového těla, dovede tě pozvat z hlavy do přítomnosti a utvořit bezpečné pole pro všechno, co se vynoří, podporuje integraci, jak na nehmotné úrovni, tak v činech každodenní reality.

www.zdrojdoteku.cz Cítily jsme, že se máme právě v těchto aspektech naší práce propojit, že máme propojit otevřenost v těle (v mysli a srdci) a de facto individuální zvukové indicie, které mohou působí tak, jako když se rostlina přesadí do výživné půdy.

A jsme zpátky u propojení s planetou… v darech, které jsou možná ještě ukryty hluboko v nás (v našem podzemí či podvědomí)… a které stojí za to nechat vyvěrat na povrch… protože stejně jako minerální prameny mohou být přínosné mnoha lidem… možná i po mnoho dalších generací…

Počet míst: 8 ( nutno si místo zarezervovat předem)

Cena: 8.000,- (v ceně není jídlo a ubytování, možno, v případě zaplacení zálohy 4tis., zajistit v nejbližším městě – Skalná).

Termín: 19. – 21. dubna, pátek 17-20, sobota 9.30 – 18.30, neděle 9.30 – 12.30

Místo: Třebeň 31, mezi Chebem a Fr. Lázněmi

Jana dává 10 dní po tomto víkendu možnost konzultovat následný proces písemně…

Andrea nabízí možnost vhledu k proměněné situaci ve hmotě, taktéž 10 dní…


Přihlášení je možné přes formulář níže. 

Těšíme se na vás,

A. J. a J. A. 

Přihlášení na seminář přes formulář: 

(osobně do 2 dní na uvedený e-mail odpovím a pošlu podrobnosti): 

Uvedené údaje budou použity pouze pro vyřízení rezervace.

K zásadám o ochraně a zpracování osobních údajů více zde GDPR a Všeobecné obchodní podmínky